0

Paczka i Ministerstwo Rolnictwa

Posted on sobota, 29 grudnia 2012

Tegoroczne święta były wprost idealne- miła atmosfera rodzinna, wspaniałe jedzenie, świetna pogoda, udane prezenty...Czego więcej można chcieć?

Dzisiaj też przyszła do mnie paczka świąteczna od moich kochanych dziewczyn. Pewnie doszła by nawet przed świętami ale pojawił się pewien problem. Wskazówką że coś jest nie tak była naklejka:

Po otworzeniu paczki okazało się że niestety ktoś inny miał już okazję otworzyć właściwy prezent :( Paczka została przeszukana i zawartość która nie spełniała tutejszych wymagań związanych z bezpieczeństwem biologicznym. Prawdopodobnie była to paczuszka z siankiem. Dostałam też list od Ministerstwa Rolnictwa i Leśnictwa :


Zadziwiające jest to, że dane adresata są nieczytelne... Koleżanka  napisała swoje dane dużymi drukowanymi literami- nie ma opcji żeby nie były czytelne. Chyba polskie znaki tak zmyliły urzędników! W każdym razie- paczuszkę z siankiem mogłabym odzyskać. Musiałabym jedynie zapłacić 20 $ za obróbkę termiczną lub poddać je kilkutygodniowej kwarantannie. Chyba jednak dam sobie spokój ;)
Reszta paczki dotarła bezproblemowo:


Nadawczyniom serdecznie dziękuję, po raz kolejny zresztą!



No Comments

Discussion

Leave a response